Чемпіонат з настільного тенісу “Теремно-2019”

29.03.2019

28-29 березня на підприємстві Теремно Хліб відбувся Перший чемпіонат з настільного тенісу. Його учасниками стали 16 працівників заводу з числа працівників офісу, логістики, транспортного відділу і виробництва. Було зіграно загалом 43 партії в чотирьох колах змагання.

Переможцями стали: 3-є місце – Остапов Олександр, заступник голови правління, 2-е місце – Сліпчук Ігор, фахівець з методів розширення ринку збуту , 1-е місце – Яблонський Віктор, оператор установки безтарного зберігання сировини 5 розряду. Солодкі нагороди разом із медалями вручив голова правління – Зомбер Віктор Леонідович, а переможець отримав ще на додачу кубок.

Вже вдруге в цьому місяці колектив Теремно Хліб підтверджує свії спортивний характер і волю до перемоги. Вітаємо колег із спортивним здобутком та бажаємо зажди досягати найвищих п’єдесталів!