ПАТ «Івано-Франківський хлібокомбінат»

“Івано-Франківський хлібокомбінат” – одне з найбільших підприємств Прикарпаття, лідер в Івано-Франківській області по виробництву хлібобулочних виробів.  Основною діяльністю заводу є виробництво та реалізація хлібобулочних і кондитерських виробів під торговою маркою «Цар хліб». Підприємство входить до складу холдингу «Хлібні інвестиції», який є одним з найбільших українських холдингів з виробництва хлібопродуктів.

Івано-Франківський хлібокомбінат оснащений сучасними технологічними лініями з виробництва хлібобулочних та кондитерських виробів.

Щоденно виробляється близько 50 т продукції.

Асортимент налічує понад 80 найменувань продукції.

Власна контрольно-виробнича лабораторія, оснащена сучасним устаткуванням, здійснює технохімічний контроль якості основної і додаткової сировини, напівфабрикатів, готової продукції, а також контроль за дотриманням встановлених параметрів технологічного процесу.

Дотримуються традиційні технології випікання без застосування покращувачів та добавок.

Мережа фірмової торгівлі налічує власні 64 точки продажу.

Автопарк підприємства складає 90 автомобілів.

Спеціалісти підприємства постійно освоюють випуск нових сортів хліба, булочних та кондитерських виробів.

Завдяки дотриманню традиційної технології і застосуванню нового високопродуктивного обладнання, немає потреби у використанні консервантів та покращувачів смаку. Хліб випікається за старовинними рецептами, опарним способом, в його склад входять корисні речовини, вітаміни і мінерали. Продукція Івано-Франківського хлібокомбінату несе в собі дух справжнього хліба, виготовленого з любов’ю до людей.

Переглянути продукцію
Замовити коровай
Скачати прайс

2018 Холдинг ”Хлібні інвестиції”. Всі права захищені.