35 років ТЕРЕМНО

07.01.2019

Підприємство має славну історію. У 1983 році був один цех, зараз – чотири. Спершу випікали п’ять видів хліба, зараз – понад 120 найменувань продукції. Це не тільки хліб, а й печиво, тістечка, торти, круасани, хлібці…
35 років тому на підприємстві працювало 126 людей, зараз – майже 600.

«Історія заводу – це завжди історія окремих людей. Хтось тут знайшов свою долю, для когось підприємство стало гарною платформою для подальшої кар’єри. Багато хто з вас взагалі не уявляє свого життя без підприємства», – каже голова правління Зомбер Віктор Леонідович. Дякує працівникам за віддану роботу, не забуває про вклад попередників.

 


Ще мить – і всіх вітає ансамбль «Берегиня» з народним артистом Василем Чепелюком. Співають народні пісні, колядки, а керівник підприємства запрошує до танцю.

Не обійшлося без урочистостей: трьом працівникам, які працюють на підприємстві з перших днів його існування, вручили подяки.

«Люблю «ТЕРЕМНО ХЛІБ» за те, що тут випікають хліб, за те, що тут хороші люди, завдяки праці яких на столах у людей завжди гарні свіжі буханці… – ділиться думками Валерій Басюк. Він тут працює 35 років. За цей час був і головним енергетиком, і головним механіком, а останні 20 років він – головний інженер. – Робота з хлібом – особливі враження щодня, тому що ми працюємо і у вихідні, і на свята».

«Працювати важкувато, бо працює підприємство цілодобово. Якщо треба підмога чи стаються якісь поломки, треба приходити і вночі. Але робота – цікава, весь час щось нове, нове обладнання, а я люблю техніку», – розповідає головний енергетик Петро Сухий. Додає, що колектив хороший, а ті, хто прийшов сюди порівняно недавно, добре влились у колектив.

«Якщо чесно, я як прийшла сюди після інституту, то думала, що відпрацюю три роки і більше мене тут не побачать. Але затрималась аж на 35 років, – усміхаючись пригадує начальниця контрольно-виробничої лабораторії Оксана Капустян. – Колектив дуже хороший в нас, може, тому я й залишилась.”

 

Смачним завершенням свята став величезний 10-кілограмовий торт. Кожен міг насолодитись гарячим чаєм та посмакувати шматочком тортика, який ділили на всіх присутніх.
ТЕРЕМНО – 35 РОКІВ СМАЧНОГО ЖИТТЯ 🙂

 

Більше інформації та фото можете переглянути за посиланням: https://pershyj.com/p-tanets-z-direktorom-i-10kilogramovii-tort-yak-teremnohlib-svyatkuvalo-35richchya-reportazh-32914?utm_source=novapress&utm_medium=facebook

Новини холдингу
Замовити коровай
Завантажити прайс

© 2019 Холдінг ”Хлібні інвестиції”. Всі права захищені.