Футбол від бренду “Цар Хліб”

04.08.2018

Вчора 3 серпня працівники ТОВ «Перший Столичний Хлібозавод» зійшлися у фінальному футбольному бою. Розпочався турнір з урочистостей. На поле запросили кожну команду та привітали всіх учасників. Два відбіркових тури проходили два дні поспіль. У футбольних змаганнях взяли участь шість команд, дві з них були жіночі. У боротьбі за перше місце свою спритність, швидкість мислення на футбольному полі та вміння грати в футбол найкраще продемонструвала логістична команда. Підтримати гравців прийшли друзі та колеги.
Метою матчу було налагодження співпраці між відділами, щоб співпраця складалося не лише з офіційного спілкування.
Особливо гарною була гра жіночної команди. Зважаючи на серйозність матчу, гра жіночих команд особливо відрізнялась красою, і обидві команди діяли обережно. Ігрова боротьба переважно відбувалась в центрі поля. Гра проходила з великим спортивним азартом, жагою до перемоги, адже команди прийшли підтримувати їх колеги по роботі.
На заключному етапі пройшла церемонія нагородження. Гравців команди-переможця відзначили грамотами та медалями, а також був вручений кубок переможця ПСХ-2018.
Директор ТОВ «Перший Столичний Хлібозавод» Оксана Володимирівна Гадомська звернулась до учасників: «Сьогодні у нас відбулось справжнє спортивне свято-матч з міні-футболу за звання кращої футбольної команди ПСХ-2018, де перемогла колективна дружба».
Напрочуд цікавим та напруженим виявився футбольний чемпіонат ПСХ!

Новини холдингу
Замовити коровай
Завантажити прайс

© 2019 Холдінг ”Хлібні інвестиції”. Всі права захищені.