ТДВ «Івано-Франківський хлібокомбінат»

Івано-Франківський хлібокомбінат – це сучасне підприємство, де досвідчені спеціалісти створюють високоякісну продукцію та нові сорти хліба та кондитерських виробів на новітніх технологічних лініях. Підприємство входить до одного з найбільших українських холдингів з виробництва хлібопродуктів – «Хлібні інвестиції». Це найбільший хлібокомбінат в Івано-Франківську, а торгова марка «Цар Хліб» – одна з провідних на Прикарпатті.

Виробництво хлібобулочних виробів на підприємстві ПАТ «Івано-Франківський Хлібокомбінат» відповідає найвищим вимогам. Якісна та натуральна продукція створює позитивний імідж та забезпечує сталий попит серед населення.

Івано-Франківський Хлібокомбінат – успіх мовою цифр

Дізнатись про успіхи роботи та розвиток підприємства можна за допомогою красномовних цифр:

  • Обсяги щоденного виробництва – близько 50 тон;
  • Кондитерські та хлібобулочні вироби представлені 11-ма видами та налічують понад 80 найменувань продукції;
  • Розвинена торгівельна мережа фірми – 64 власні точки продажу, успішне ведення торгівлі вроздріб та оптом;
  • 5 ступенів контролю якості, що забезпечуються власною контрольно-виробничою лабораторією. Суворо дотримуються стандарти якості готової продукції, сировини основної та додаткової, напівфабрикатів, забезпечується дотримання визначеного технологічного процесу;
  • 0% добавок та поліпшувачів при випіканні – виробництво здійснюється за традиційною технологією, хліб виготовляється опарним способом;
  • Хлібзавод володіє власним автопарком для забезпечення свіжості інгредієнтів та продукції налічує 90 автомобілів. Випічка з використанням найсвіжіших кисломолочного сиру та яєць відрізняється не лише досконалим смаком, але й цінними поживними властивостями.

Продовження активного розвитку компанії забезпечує чесне ім’я, уважне ставлення до кваліфікації та вмотивованості співробітників, вдосконалення технологічних ліній та освоєння технологій приготування нових видів випічки.

Продукція виняткової якості

Виробництво хліба та хлібобулочних виробів в Україні могло б бути однією з візитівок нашої держави, якби кожен підприємець та фірма ставилися до своєї справи так само відповідально, як ТДВ «Івано-Франківський Хлібокомбінат». Суворе дотримання традиційної хлібопекарської технології кваліфікованими пекарями, кондитерами та застосування сучасного високопродуктивного обладнання дарує жителям Прикарпаття безпечну і смачну випічку. Використання якісних інгредієнтів і можливість швидко доставляти та збувати продукцію в опт та через власну торгівельну мережу дозволяє не використовувати у виробництві консерванти та поліпшувачі смаку. Хліб створюється з любов’ю за старовинними рецептами, опарним способом. Він несе в собі не лише дух справжнього хліба, але й необхідні для щоденного насичення організму корисні речовини, вітаміни та мінерали. Ви можете замовити виїзд менеджера компанії з безкоштовними зразками продукції.

Переглянути продукцію
Калькулятор торта
Замовити коровай

© 2020 Холдінг ”Хлібні інвестиції”. Всі права захищені.