Хліба

Хліб – харчовий продукт, що випікається з борошна з додаванням дріжджів або без них. До цієї категорії входить ціла низка різних виробів з борошна. Зазвичай вони виготовлені з дріжджового тіста, можливо також використання хімічного розпушувача або інших добавок. Хліб вважається популярним продуктом європейців, жителів східних країн та Індії. Всесвітня історія випічки хлібопекарського ремесла нараховує тисячі років. Це один з найдавніших харчових продуктів людства. А якщо ви шукаєте, де можна придбати свіжу випічку – на нашому сайті ви маєте можливість купити хліб оптом від виробника «Івано-Франківський хлібокомбінат».

Особливості нашої продукції

ПАТ «Івано-Франківський хлібокомбінат» є одним з найбільших виробників хліба в Україні. Фірма пропонує різні види хлібобулочних продуктів з пшеничного, житнього борошна тощо. Компанія входить до потужного холдингу «Хлібні інвестиції» який, до речі, має власну торгову марку «Цар Хліб».

В місті Івано-Франківськ налагоджено виробництво корисної продукції. Просто зараз ви можете замовити свіжий та якісний натуральний український хліб, або спробувати безкоштовний зразок товару. Наші менеджери залюбки проконсультують вас та дадуть відповіді на питання, які вас цікавлять. Ціна хліба вказана у прайс-листі виробів, який можна завантажити з нашого сайту. Вартість продукції також можливо дізнатися від менеджерів компанії.

Чому варто вибрати саме нас?

Придбати хліб український, ціна якого є доступною та вигідною, варто саме у нас з наступних приин:

  • у нас можливий опт, купувати товар гуртом набагато дешевше;
  • зручна форма оплати та безкоштовне доставлення;
  • тільки сучасне обладнання на заводах;
  • швидке оформлення замовлень;
  • доступні ціни;
  • безкоштовний зразок продуктів.

Просто зараз ви можете замовити хліб оптом в Івано-Франківську, або, ознайомившись з каталогом продукції, купити будь-який інший продукт за привабливою ціною. Щоб скористатися послугою, заповніть онлайн-форму зворотного зв’язку або зателефонуйте нам за вказаним номером телефону.

Калькулятор торта
Замовити коровай

© 2020 Холдінг ”Хлібні інвестиції”. Всі права захищені.