Торти

Торт – кондитерський виріб, зроблений переважно з солодкого тіста та прикрашений кремом, шоколадом, фруктами тощо. Він складається коржів, між якими є прошарки крему. Зверху торт прикрашають фруктами, ягодами, або шоколадом. Також для декору часто використовують глазур, з якої роблять малюнки, візерунки та надписи. А придбати смачні та свіжі торти на замовлення (Івано-Франківськ) ви можете на нашому сайті.

Наша продукція

ПАТ Івано-Франківський хлібокомбінат є одним з найпопулярніших підприємств у Західній Україні, що спеціалізуються на виготовленні хліба та кондитерської продукції. Хлібобулочні вироби компанії виготовляють з якісної та натуральної сировини, у чому ви можете переконатись, замовивши безкоштовний зразок будь-якої продукції.

Хлібокомбінат виготовляє не тільки хлібобулочні вироби, але й торти на замовлення в Івано-Франківську, а ціни на кондитерські вироби, та на будь-яку продукцію фірми, можна запитати, зателефонувавши за вказаним на сайті номером телефону. Також можна ознайомитися з прайс-листом, що є на сайті в електронному форматі. В ньому ви знайдете детальний перелік продукції на продаж та вартість виробів компанії.

На нашому ресурсі ви можете замовити торти наступних категорій:

 • святкові;
 • відомих рецептів (Київський, Празький);
 • знайомі солодощі до кави або чаю.

Зазвичай торт виступає традиційною та основною стравою на весіллях та інших святах. Для особливих заходів виготовляють та прикрашають пишні торти під замовлення. Наприклад, для весілля випічку прикрашають фігурками наречених, котрі встановлюються на верхівці солодкого виробу. Купити святкові торти Івано-Франківськ ви можете просто зараз, зателефонувавши нашим менеджерам.

Чому варто замовити торт в Івано-Франківську саме в нас?

Замовлення тортів в Івано-Франківську від Холдингу «Хлібні Інвестиції» має наступні переваги:

 1. Можливий опт. Ми можемо запропонувати виготовлення тортів на замовлення оптом – це допоможе вам заощадити, бо вартість продукції, яка замовлена гуртом, буде значно нижчою в порівнянні з ціною роздрібу.
 2. Ми пропонуємо лише якісні продукти від виробника, який має гарну репутацію та дотримується високих стандартів виробництва.
 3. Зручний каталог.
 4. Можлива безкоштовна дегустація виробу.
 5. Зручна форма оплати.
 6. Безкоштовна доставка по місту Івано-Франківськ.
 7. Якісний сервіс підтримки.
 8. Для виготовлення хлібобулочних та кондитерських виробів використовується найсучасніше обладнання.
 9. Великий вибір тортів, кексів, булочок, печива, тістечок, хліба та іншої смачної продукції.

Ви просто зараз маєте можливість придбати торти на замовлення, їх ціна знаходиться в розумних рамках та доступна більшості покупців. Детальнішу інформацію про вартість тортів або інших кондитерських виробів ви можете дізнатись звернувшись до наших менеджерів. Якщо у вас залишились питання щодо продукції або нашої компанії, телефонуйте або замовляйте зворотній дзвінок.

Калькулятор торта
Замовити коровай

© 2020 Холдінг ”Хлібні інвестиції”. Всі права захищені.