«ТИЖДЕНЬ ДОБРА» ВІД ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОГО ХЛІБОКОМБІНАТУ

26.04.2019

Великдень – одне з найбільших українських свят, яке символізує перемогу добра над злом, любові над ненавистю, весняного тепла над зимовим холодом. В цей день родини збираються за столом, традиційно освятивши великодні кошики. Але далеко не всі мають змогу поставити на стіл традиційні великодні страви, а для багатьох людей навіть паска є розкішшю…
Такими людьми опікується керівництво Івано-Франківського хлібокомбінату, завжди проявляє турботу і милосердя та намагається створити свято для тих, хто цього дійсно потребує. Ось і цьогоріч напередодні великого свята Івано-Франківський хлібокомбінат підтримав близько двадцяти організацій та установ, які опікуються сиротами, самотніми пенсіонерами, малозабезпеченими та багатодітними сім’ями, інвалідами війни та учасниками бойових дій в зоні ООС (АТО). Для благодійної допомоги підприємством було надано понад дві тисячі пасок, а також іншу необхідну продукцію.
Сподіваємося, що наші спільні зусилля допоможуть зробити радість реальністю і святкові паски зможуть покуштувати ті, хто потребує підтримки, турботи та тепла. Закликаємо всіх творити добро та бажаємо гідно зустріти світле свято Христового Воскресіння!

 

Новини холдингу
Замовити коровай
Завантажити прайс

© 2019 Холдінг ”Хлібні інвестиції”. Всі права захищені.