Івано-Франківський хлібокомбінат відкрив фірмовий магазн в Яремче

29.11.2019

Івано-Франківський хлібокомбінат в рамках програми розширення ринків збуту та доступності продукції у регіоні «Цархліб — завжди поруч» продовжує активно розширювати власну мережу фірмової торгівлі на Прикарпатті.
Мешканці та гості туристичного міста Яремче відтепер можуть придбати продукцію ТМ «Цар Хліб» у новому затишному фірмовому магазині, де представлений широкий асортимент хлібобулочних та кондитерських виробів: хліб, калачі, булочки, рулети, круасани, печиво, торти та тістечка найвищої якості на будь-який смак.
Торгова точка містить відпочинкову зону, де Вам запропонують відпочити, зігрітися та випити горнятко запашної кави. Комфорт, стиль та функціональність — новий формат фірмової мережі підприємства. На даний час мережа фірмової торгівлі Івано-Франківський хлібокомбінату налічує понад вісімдесят точок продажу. Також постійно оновлюються та модернізовуються вже існуючі магазини.
Підприємство постійно працює над оновленням асортименту, тому в новому магазині можна також продегустувати різні новинки від ТМ «ЦАРХЛІБ»

Новини холдингу
Калькулятор торта
Замовити коровай

© 2020 Холдінг ”Хлібні інвестиції”. Всі права захищені.