ТОВ «Бердичівський хлібозавод»

Бердичівський хлібозавод виробляє близько 40 тонн хлібобулочних виробів і є головним представником товару в місті, районі та області.

В 2005 році хлібокомбінат запустив виробництво хлібобулочних виробів і пшеничного хліба. Обладнанням для лінії стали: Ревент – тунельна піч, Глімек – апарат для поділу тіста, Діосна – механізм для змішування. Загальна потужність ланки встановила 18 т на день.

Лінія з виробництва дрібноштучних продуктів була запущена в експлуатацію в 2006 році. Її потужність становила 1,5 т. З обладнання було встановлено ротаційну піч Ревент.

Лінія з виробництва хліба була запущена у 2007 році. На ній було встановлено тунельну піч Гостол, потужністю 28 тонн на день.

У Бердичеві хлібозавод у 2008 році збільшив потужність цеху з виготовлення дрібних хлібних продуктів на 1,5 тони на день.

Нова лінія з виробництва хлібобулочних виробів (батонів та ін.) була введена в експлуатацію у 03/2009 року. Устаткуванням для неї стали Ревент – тунельна піч, Вернер – апарат для поділу тіста на частини, Діосна – апарат для замішування тіста. Завдяки цьому вдалось досягти потужності на лінії обсягом 26 т. на день.

Парогенератори і нова котельня були встановлені на початку 2010 року. Це дозволило виробництво хліба та хлібобулочних виробів в Україні здешевити, зменшивши споживання газу на 30 %.

2011 році завод запланував та провів капітальний ремонт виробничих та складських приміщень. Додатково були придбані авто для доставки хліба та один борошновоз.

Хлібзавод випускає хлібобулочні вироби в упакованому вигляді (в пакетах, у пропіленовій або поліетиленовій плівці). Для упаковки продукту на підприємстві встановлені спеціальні машини як автоматичні, так і напівавтоматичні. Також випускаються нарізані хлібобулочні вироби, для чого на ділянках встановлені імпортні нарізні апарати.

Часи змінюються, технології розвиваються, виробництво хліба збільшується, проте смак справжнього українського хліба так і залишається неперевершеним.

Пам’ятайте, Хліб — усьому голова! Користь, яку Ви отримуєте від нього – незамінна для здоров’я. Споживайте його щоденно, а ми зробимо так, щоб Ви щоденно отримували найкращий царський хліб.

Смачного! «Цар Хліб»

Переглянути продукцію
Калькулятор торта
Замовити коровай

© 2020 Холдінг ”Хлібні інвестиції”. Всі права захищені.