ТОВ «Перший столичний хлібозавод»

У квітні 2012 року у селищі Нові Петрівці Київської області сталася важлива подія – відкрився Перший Столичний хлібозавод. Завдяки злагодженості в роботі всіх учасників проекту, ремонт та підготовчі заходи були проведені дуже швидко.

Цей потужний хлібокомбінат розрахований на добову норму близько 130 тон хлібобулочної продукції. Тому він може обслуговувати не тільки столицю та Київську область, а й прилеглі регіони.

Виробництво хліба та хлібобулочних виробів в Україні на нашому заводі є одним із найсучасніших. Це стало можливим завдяки тому, що абсолютно всі його ланки мають устаткування від відомих виробників з Німеччини, Словенії, США, Швеції, а також українських «Краян».

ТОВ Перший Столичний хлібозавод у Києві є єдиним підприємством цієї галузі, яке розроблене за останніми вимогами та повністю відповідає сучасним стандартам.

Хлібокомбінат входить до потужного українського холдингу «Хлібні інвестиції», який має власну торгівельну марку «Цар Хліб». Завдяки сучасному оснащенню та передовим технологіям об’єднання планує охопити 8% від ринку хліба в Україні.

У 2013 році завдяки запуску нових цехів, для яких була придбана техніка закордонного виробництва, налагодилось виробництво батонів, хлібних продуктів та хліба «Бородинський». Також була запущена нова лінія з виробництва булочних дрібноштучних виробів, устаткування якої було придбане на словенському заводі «Гостол».

Загалом на оснащення було витрачене більше 1,5 млн євро.

Враховуючи перспективи, які має хлібзавод, він є бажаним об’єктом інвестицій. На сьогодні це вже понад 15 мільйонів доларів США. У межах цього фінансування планується відкриття цеху з виготовлення кондитерської продукції.

Виробництво хлібобулочних виробів планується нарощувати кожного року завдяки залученню нового обладнання.

Чому з нами вигідно співпрацювати по опту?

 1. Якісна продукція, яка виготовляється виключно з натуральної сировини.
 2. Прозорі умови співпраці та укладання договору.
 3. Вичерпні консультації та зручний графік роботи концерну.
 4. Безкоштовний зразок продукції, щоб переконатися в неперевершеному смаку та якості.
 5. Сучасні лінії виробництва роблять його економічним та ефективним. Наш хліб не тільки смачний, а й дешевий.
 6. Безкоштовна доставка на спеціалізованому власному транспорті.
 7. 100% відповідність зразкам.
 8. Можливість отримувати товар у двох варіантах: безпосередньо свіжим та запакованим.
 9. Декілька форм оплати для зручності клієнтів.
 10. Швидке оброблення замовлень оптом.
 11. Великий асортимент хлібобулочних виробів (хліб, батони, булки, короваї), з яким можна ознайомитись, переглянувши наш каталог.

Керівництво заводу та всі його співробітники намагаються зробити все, аби наші хлібобулочні вироби в Україні були найсмачнішими та доступними більшості українських споживачів не тільки в Києві, а й в інших регіонах країни.

Переглянути продукцію
Калькулятор торта
Замовити коровай

© 2020 Холдінг ”Хлібні інвестиції”. Всі права захищені.