Круасани

Що може бути смачніше гарячої кави з хрустким ароматним круасаном? Історія здібного півмісяця, який ми всі знаємо та любимо, – це казка, сповнена кулінарних легенд. Багато людей вважають, що його батьківщина Франція, та насправді круасан родом з Австрії. А якщо ви бажаєте купити круасани від виробника, то звернулись за правильною адресою.

Наш завод є одним з найбільших підприємств хлібобулочної галузі у Західній Україні. ПАТ «Івано-Франківський хлібокомбінат» входить у потужний холдинг що має власну торгівельну марку «Цар Хліб». Великий асортимент, вишуканий смак та доступна ціна продукції дозволили нам зайняти одну з лідируючих позицій на ринку хлібобулочних виробів.

Чому варто замовити круасани оптом саме в нас?

 1. Для тіста використовується виключно якісна та натуральна сировина.
 2. Хлібобулочні вироби виготовляються на сучасних лініях виробництва.
 3. Прозоре співробітництво на умовах договору.
 4. Зручна форма оплати.
 5. 100% відповідність зразкам продукції.
 6. Цілодобова безкоштовна доставка по Івано-Франківську.
 7. Надаємо безкоштовний зразок.

Ми виготовляємо круасани за класичними рецептами. Серцем випічки є її начинка, якій приділяється особлива увага. Придбати круасани в Івано-Франківську можна з наступними начинками:

 • шоколадною;
 • малиновою;
 • абрикосовою;
 • зі згущеним молоком.

Стандартна вага виробу – 75 г.

Якщо потрібні круасани – купити оптом випічку можна на нашому сайті в онлайн-режимі. Для замовлення в Івано-Франківську зателефонуйте на гарячу лінію або заповніть електронну форму на сайті. У нас ви знайдете легку, смачну, свіжу та доступну випічку.

Калькулятор торта
Замовити коровай

© 2020 Холдінг ”Хлібні інвестиції”. Всі права захищені.