Пряники

Як би Ви не планували свій сніданок або вечерю, до чаю завжди хочеться чогось солоденького. Ми з превеликим задоволенням готові представити вам одну з найцікавіших наших продукцій – пряники «Івано-Франківськ», ванільні та шоколадні. Ці смачні та красиві вироби стануть окрасою прилавку в будь-якому магазині, а також відмінно підійдуть до кава-брейку в офісі чи невеликого солодкого пікніку на врочистому заході.

А друковані пряники від виробника в Івано-Франківську з медово-абрикосовою начинкою стануть оригінальним подарунком або сувеніром для рідних, коханих, друзів та знайомих.

Наш асортимент

Пропонована на сайті продукція, зокрема шоколадні та ванільні пряники, фасується по 0,5 кг у поліетилен, що дозволяє довго зберігати свіжість та аромат. Усі товари вироблені згідно з ДСТУ та не містять ГМО. Термін придатності – 1 місяць.

Замовити ці та інші хлібобулочні вироби ви можете у ПАТ «Івано-Франківський хлібокомбінат» в онлайн-режимі, не виходячи з дому чи офісного кабінету.

Підприємство вже багато років забезпечує жителів регіону якісною та смачною продукцією. Хлібзавод є частиною сучасного та потужного українського холдингу «Хлібні інвестиції». Об’єднання має власну торгівельну марку «Цар хліб».

Чому варто придбати пряники на замовлення в Івано-Франківську саме у нас?

  1. Безпечна для дітей та дорослих продукція з натуральної сировини.
  2. Великий асортимент хліба, кондитерських виробів, булок, тортів.
  3. Співробітництво на умовах договору.
  4. Зручна форма оплати.
  5. 100% відповідність зразкам продукції.
  6. Перш ніж придбати пряники оптом, клієнти можуть отримати безкоштовний зразок продукції, щоб переконатися у її неперевершеному смаку.
  7. Європейське устаткування ліній виробництва.
  8. Безкоштовна цілодобова доставка по Івано-Франківську, ми дбаємо про те, щоб на прилавки міста надходив завжди якісний та свіжий товар.

Ще одним приводом купити пряники саме в нас є доступна ціна.

Замовити продукцію ви можете зателефонувавши на гарячу лінію чи скориставшись онлайн-чатом. Також до Ваших послуг електронний каталог, в якому можна знайти необхідну інформацію, контакти та отримати детальні відповіді на запитання.

Щоб споживач, який вирішив купити пряники, повертався до нас знову і знову, ми невпинно ​працюємо над удосконаленням технології. Наші працівники вкладають у роботу не тільки свій професіоналізм, але й турботу, душевне тепло та любов.

Калькулятор торта
Замовити коровай

© 2020 Холдінг ”Хлібні інвестиції”. Всі права захищені.