Тістечка

Солодкі, свіжі, натуральні та смачні – саме такими є тістечка на замовлення від Цар Хліб. Це десерти, рецепти яких є класикою, перевіреною поколіннями споживачів як в Івано-Франківську, так і у всій Україні.

Наш асортимент

ПАТ Івано-Франківський хлібокомбінат має кілька справжніх хітів виробництва, серед яких кожен гурман знайде виріб собі до смаку. Нині ринок перенасичений найвигадливішими пропозиціями. Але не всім вони можуть подобатись, а тим паче викликати теплі емоції. Наші десерти класичні та навіюють асоціації з дитинством, де все було смачнішім та трохи яскравішим. На нашому сайті ви можете замовити тістечка оптом, а разом із ними і добрий настрій.

Пропонуємо наступні варіанти:

  1. Заварне тістечко з кремом можна назвати класикою, перевіреною не роками, а сторіччями! Ще у ХVІ столітті подібний смаколик приготував кухар Катерини Медичі. Найбільш подібний до сучасного варіант створив кухар французьких та англійських королів Марі-Антуан Карем. Тоді це була страва для аристократів, нині купити тістечка може кожен.
  2. Тістечко «Зруб» має не таку давню історію, але не є менш смачним і впізнаваним. Головна його фішка – незвичний вигляд у формі пенька. Зелене листя та трійка грибочків допомагають завершити образ.
  3. Ще один варіант тістечка від виробника – це «берізка». Виріб хрусткий та ніжний водночас. Це хлібобулочні вироби, які сподобаються майже кожному і стануть ідеальним доповненням до чаю або кави. Спробуйте!
  4. Якісні та привабливі тістечка «Гном» – це ніжне пісочне тісто, солодкий джем та солодкий збитий білок. Ці вироби також можна замовити гуртом, як і будь-які інші на нашому сайті. Один малесенький шматочок такого десерту і настрій моментально покращується!

Ми впевнені у якості нашої продукції, тому перед замовленням партії опту, ви можете отримати безкоштовний зразок, аби переконатись у відмінній якості тістечок з Івано-Франківська. Будьте впевнені, що на наші тістечка ціна повністю виправдана! Для цього вам варто лише один раз спробувати!

Калькулятор торта
Замовити коровай

© 2020 Холдінг ”Хлібні інвестиції”. Всі права захищені.