ТОВ «Перший столичний хлібозавод» відсвяткував 7-річчя діяльності

26.04.2019

ТОВ «Перший столичний хлібозавод» ТМ «#ЦарХліб», що входить в холдинг «Хлібні Інвестиції, 24 квітня 2019 року відсвяткував 7-річчя діяльності.
В урочистостях взяли участь працівники заводу, директор та акціонер холдингу Триндюк Юрій Григорович. В цей день на хлібозаводі вшановували найстаріших працівників підприємства.
Із привітанням та нагородженням виступив директор хлібозаводу Юрій Триндюк: «Сім років чималий термін, за яким стоїть життя, наповнене наполегливою роботою. Важко перелічити все, що було зроблено колективом за минулий період – добра слава підприємства напрацьовувалась цими роками. Хлібозавод завжди був флагманом хлібопекарської галузі і славився своєю продукцією. І сьогодні він є прикладом інноваційного розвитку, орієнтованого на якість. Протягом семи років, щоранку, Цар Хліб постачає свою ароматну продукцію в усі точки Києва і область. Тут, в прямому сенсі слова, печуть без зупинки, печі працюють і вдень, і вночі. Конкурентною перевагою підприємства є якість продукції. Нещодавно «Цар Хліб» випустив оригінальний для регіону продукт – хліб «Ризький». Його виготовляють за унікальною рецептурою технологів підприємства. А з нагоди Великодня завод готує для мешканців Києва та області 45 тон Пасхальних виробів.
Я пишаюся тим, що в нас працюють справжні професіонали, адже колектив – це найголовніша цінність. До сьогодні закладено міцну основу для розвитку хлібозаводу Цар Хліб, але ми ставимо собі за мету досягти ще більших результатів. Сьогодні, спираючись на традиції та за допомогою інновацій, ми ставимо перед собою нові цілі і прагнемо йти вперед. Я вітаю всіх з цією датою – всіх тих, хто доклав особистий внесок в історію Цар Хліб» – зазначив він, та урочисто нагородив працівників заводу грамотами та пам’ятними подарунками.
Після урочистої промови усім зрозуміло, що досягнення підприємства це, перш за все, люди, які щодня працюють над ароматним хлібом. Саме працівники своєю працею створили добре та величне ім’я – «Цар Хліб»!
Ця подія підкреслює здобутки хлібозаводу. Чималим досягненням є те, що на заводі працюють фахівці, які розуміють що таке виробництво, і що потрібно зробити на майбутнє.
Після завершення всіх працівників чекав величезний святковий торт, та прекрасний настрій. Зі святом вас, шановні працівники підприємства! Всім бажаємо здоров’я, успіхів та освоїти усі замовлення, що найближчим часом будуть!

Новини холдингу
Калькулятор торта
Замовити коровай
Завантажити прайс

© 2019 Холдінг ”Хлібні інвестиції”. Всі права захищені.