Булочні вироби

Булка – це різновид хлібобулочної продукції, який має переважно круглу форму та невеликий розмір. Найчастіше вона використовується в якості доповнення до основної страви. Існує безліч різновидів булок, в залежності від способу приготування. А якщо бажаєте придбати смачні булочні вироби від виробника в Україні, радимо звернути увагу на продукцію ТОВ Перший Столичний Хлібозавод.

Особливості нашої продукції

У нашій країні можна зустріти багато рецептур, починаючи від білих булочок, виготовлених із пшениці, до тих, що містять переважно житнє борошно та мають темний колір. Деякі варіанти мають у своєму складі спеції та різні добавки: коріандр, кмин, горіхи, кунжут, макове або соняшникове насіння.

Ми ж враховуємо смаки всіх наших клієнтів та пропонуємо широкий асортимент булочних виробів по доступним цінам. Замовити продукцію в Києві можна у ТОВ «Перший Столичний Хлібзавод». Це великий український холдинг з власним брендом «Цар Хліб».

Наш сучасний хлібокомбінат виробляє якісну продукцію, використовуючи лише натуральні інгредієнти. Оригінальний асортимент та неперевершений смак змусять повернутися вас за здобою ще не один раз.

Чому варто купити наші булки від виробника?

  1. Перевірена роками якість та безпечність продукції.
  2. Для виробництва використовується натуральна сировина, що не містить Е-домішок.
  3. Комфортне співробітництво, опт на умовах договору.
  4. Зручна форма оплати.
  5. Булочні вироби оптом на 100% відповідають стандартам якості.
  6. Продукція виготовляється на європейському сучасному обладнанні.
  7. Є цілодобова безкоштовна доставка по Києву.
  8. Цілком прийнятна та доступна кожному споживачеві ціна.

Придбати булки оптом ви можете зателефонувавши за контактними номерами телефонів на сайті, або написавши в онлайн-чат. Щоб переконатися у неперевершених смакових якостях продукції, усім клієнтам пропонуємо безкоштовний зразок. У нас Ви маєте можливість замовити не тільки булочки оптом, а й безліч іншої хлібобулочної продукції. Гортайте каталог, а якщо залишились питання – телефонуйте!

Калькулятор торта
Замовити коровай

© 2020 Холдінг ”Хлібні інвестиції”. Всі права захищені.