Короваї

Короваї від ТОВ «Перший Столичний Хлібзавод»

Коровай весільний є однією із стародавніх традицій, успадкованих нашим народом від прадавніх слов’янських племен.

За тих часів наші пращури поклонялися язичницьким богам і ретельно дотримувалися всіх канонів «Коровайного» обряду. Звісно, сьогодні далеко не всі у повній мірі дотримуються виконання ритуалу, тому український коровай зазвичай замовляють у хлібопекарні або купують у магазині.

Ці пшеничні або житні хлібобулочні вироби круглої форми печуться за рецептом, що дуже нагадує пасхальний куліч. Вони прикрашаються за мотивами давньослов’янського тваринного або рослинного орнаменту: різними колосками, листочками і пелюсточками, лебедями, часто мають зображення сонця. Світило символізує щасливе і дружнє сімейне життя у достатку, калина – шалену пристрасть та палку любов, колоски пшениці або жита – велике багатство.

Гарну рум’яну випічку разом із сіллю подадуть молодятам після РАГСу в домівці нареченої або в бенкетній залі перед тим, як запрошувати гостей до святкового столу. Зазвичай батьки тримають коровай на спеціальному рушнику зі святковою вишивкою і благословляють молоду сім’ю на довге та щасливе подружнє життя.

З огляду на багатовікові традиції нашого народу, ТОВ «Перший Столичний Хлібзавод» пропонує вам купити коровай в Києві власного виробництва.

Це відносно молоде підприємство відповідає сучасним вимогам до хлібобулочної промисловості та виробляє якісну продукцію, для якої використовуються тільки натуральні інгредієнти.

Короваї на замовлення в Києві задовольнять найвибагливіший попит, а чудові смакові якості змусять повернутися за нашою здобою ще не одноразово.

Замовити коровай в Києві оптом від виробника можна в представленому асортименті. Для того щоб не було проблем із транспортуванням святкового виробу, його за бажанням можна запакувати у целофанову плівку. Наш весільний коровай має ціну в Києві цілком прийнятну та доступну кожному споживачеві.

Чому варто придбати коровай на весілля в Києві саме в нас?

  1. Перевірена якість та безпечність продукції.
  2. Першокласна сировина, яка не містить Е-домішок.
  3. Офіційне співробітництво, опт на умовах договору.
  4. Зручні форма оплати та графік роботи колцентру (9:00-20:00).
  5. 100% відповідність зразкам продукції.
  6. Європейське сучасне устаткування.
  7. Безкоштовна цілодобова доставка.

Придбати весільні короваї оптом ви можете, зателефонувавши за контактними номерами телефонів колцентру, або через форму замовлення на сайті компанії. Щоб переконатися у відмінній якості та неперевершеному смаку нашої продукції, ми пропонуємо всім замовникам її безкоштовний зразок.

У давнину на весілля знатних людей випікалися величезні короваї (у великих печах). Вважалося, чим пишніше випечений виріб, тим щасливіше й багатше будуть молодята. Вага сучасних короваїв може значно відрізнятися. Ми пропонуємо здобу для весілля вагою від 1,5 до 3,5 кг.

Варто зазначити, що коровай у Києві можна придбати не тільки на весілля. Він буде доречний для обряду сватання, таїнства вінчання, хрестин, нерідко його замовляють на новосілля. З ним зустрічають дорогих гостей, іноземців, державних мужів. Для таких випадків підійде здоба, прикрашена колосками пшениці та калиною. Добре організована зустріч в національних костюмах з пишним короваєм надовго залишить у пам’яті гостей яскравий, приємний слід!

Свято в школі, перший, останній дзвоник – замість банальних поздоровлень з листівками привітання короваєм буде дуже зворушливим. Тому що хліб є символом щирості, поваги, єднання і любові.

Придбати весільний коровай у Києві можна в наших фірмових магазинах «Цар хліб».

Калькулятор торта
Замовити коровай

© 2020 Холдінг ”Хлібні інвестиції”. Всі права захищені.