Булочні вироби

Булочки – один з різновидів хлібобулочних виробів, виготовлених із дріжджового тіста. Здебільшого вони мають округлу форму та невеликі за розміром. До категорії булочні вироби оптом відносяться булки з маком, родзинками та іншими солодкими інгредієнтами, плюшки, листкові здобні булочки, завитки, косички та багато інших ласощів. А придбати свіжі булочки в Івано-Франківську та інших містах України ви можете в нашому інтернет-магазині.

Особливості нашої продукції

Для того, щоб виріб був особливо ароматним, у тісто додаємо ванільний цукор, корицю або мигдалеву есенцію. У порівнянні зі звичайною випічкою, також додаємо більше молока, масла та яєць. Обов’язкова умова – тісто має як слід піднятися та збільшитися за об’ємом мінімум у два рази.

ПАТ «Івано-Франківський хлібокомбінат» є найбільшим підприємством області з виробництва хліба. Сьогодні ми виготовляємо різні сорти пшеничного, житнього хліба, калачів, кексів, тортів, рулетів тощо. Сам завод є частиною потужного українського холдингу «Хлібні інвестиції».

Придбати булочні вироби від виробника можливо у мережі «Цар Хліб». Комбінат також співпрацює з іншими роздрібними реалізаторами хлібобулочної продукції, які можуть замовити булочки оптом.

Чому варто обрати саме нас?

  • використовується тільки якісна та натуральна сировина;
  • прозоре та вигідне співробітництво з заключенням договору;
  • зручна форма оплати;
  • швидке оброблення замовлень;
  • пропонуємо безкоштовний зразок продукції, щоб ви змогли переконатися у її неперевершеному смаку;
  • сучасне обладнання на лініях виробництва;
  • на весь асортимент діє приваблива ціна;
  • безкоштовна цілодобова доставка по Івано-Франківську.

Купити булки оптом ви можете, зателефонувавши нам за вказаними на сайті номерами телефонів, або скориставшись онлайн-формою замовлення. У нас Ви маєте можливість придбати не лише булки від виробника, а й безліч іншої хлібобулочної продукції.

Калькулятор торта
Замовити коровай

© 2020 Холдінг ”Хлібні інвестиції”. Всі права захищені.