Булочні вироби

Булочні вироби можна з упевненістю назвати класичним перекусом і десертом для чаювання. Круасани підходять для легкого сніданку, пампушки добре доповнюють смак перших страв, а рулети та маковики просто ідеальні для кави або ж гарячого шоколаду. Бердичівський хлібозавод пропонує великий вибір булочних виробів для торгових мереж, підприємців та магазинів. Ви можете замовити булочки оптом в Бердичеві за доступною ціною та з оперативною доставкою.

Оптові поставки свіжих булочних виробів

«ЦарХліб» може постачати булочні вироби оптом щодня і в потрібних кількостях. На виробництві ми використовуємо лише якісні інгредієнти та натуральні добавки. Вироби виходять м’які, ароматні і тому вони швидко завойовують популярність у споживачів. У Бердичеві гуртом від виробника замовити можна комплексно відразу різні хлібобулочні вироби.

Купуючи булки від виробника без посередників, ви можете мати впевненість в їх бездоганній якості. Ми використовуємо найкращі рецептури, дотримуємося всіх стандартів та гігієнічних вимог. Нашу продукцію ви з повною упевненістю можете замовляти і в дитячі установи.

Різноманітність асортименту продукції

Ми пропонуємо не тільки булки оптом, особливим попитом користуються у нас також круасани та інші подібні кондитерські вироби. Вони можуть бути з шоколадною начинкою, зі згущеним молоком та зі смаком вишні. Уже багато наших клієнтів по достоїнству оцінили якість яблучного рулету, «Домашнього» маковику і «Миколаївського» калача. Вашої уваги безсумнівно заслуговують і наші пампушки. Якщо ж говорити про більш стандартні булочки, то на сайті представлені:

  • Булочка «До сніданку»;
  • Булочка «Вишенька»;
  • Булочка «Святкова»;
  • Булочка «Чорна смородина»;
  • «Цукрова» плюшка;
  • Плетінка з маком;
  • Плетінка «Українська»;
  • Витушка здобна;
  • «Український» бублик.

Щоб упевнитися в високих стандартах якості продукції, ви можете викликати нашого менеджера для презентації товару. Вам нададуть безкоштовний зразок випічки та забезпечать всією необхідною інформацією. Булочні вироби від виробника замовляти вигідно і просто. Доставку продукції ми ніколи не затримуємо, всі постачання здійснюємо своїм автотранспортом. Для вашого магазину ми можемо обговорити найбільш підходящий графік постачання випічки.

Телефонуйте нам прямо зараз та оцініть смакові переваги продукції «Цар Хліб»!

Калькулятор торта
Замовити коровай

© 2020 Холдінг ”Хлібні інвестиції”. Всі права захищені.