Короваї

Короваї від ТОВ «Бердичівський хлібозавод»

Коровай весільний, а точніше, його присутність на такому урочистому заході, сучасна традиція, яка має багатовікову історію. Пшениця завжди символізувала багатство, успіх та довголіття. Випечений хліб округлої форми золотистого кольору уособлює в собі щасливе життя та достаток.

Щоб спекти справжній коровай на весілля велася копітка підготовча робота. Вважалося, що воду для нього потрібно набрати з семи різних криниць, а борошно відсипати з семи різних мішків. Крім того, готувати цей святковий хліб мала тільки заміжня жінка, яка має здорових дітей. Саме така господиня наділяє його потужною енергією, необхідною молодому подружжю.

Старовинні обряди в наші часи дещо змінилися, але в цілому, частина правил збереглася, хоча в сучасній інтерпретації їх дотримуються не так суворо. Вважалося, хто з молодят відкусить найбільший шматок короваю, той і буде головним в оселі. А кілька шматочків  потрібно було не їсти, а загорнути в чисту ганчірку і зберегти назавжди.

Кожний елемент його оздоблення має особливий сенс. Прикрашати святковий коровай можна виліпленими з тіста візерунками у вигляді:

 • квітів;
 • листя;
 • колосків пшениці;
 • лебедів;
 • обручок.

Ці фігурки здавна вважалися символами любові, вірності та щастя, достатку й родючості.

У прадавні часи весільну здобу пекли родичі майбутнього подружжя, у наші часи їх зазвичай або купують у магазинах, або виготовляють коровай на замовлення у пекарні.

ТОВ «Бердичівський хлібозавод» пропонує своїм клієнтам придбати весільні короваї оптом від виробника.

10 причин придбати продукцію ТМ «Цар хліб» оптом у Бердичеві.

 1. Якісна та натуральна продукція, виготовлена з сировини найвищого класу.
 2. Прозорі та взаємовигідні умови співпраці.
 3. Зручний графік роботи концерну.
 4. Можливість отримати безкоштовний зразок продукції, щоб переконатися в неперевершеному смаку нашої випічки.
 5. Сучасні лінії виробництва у Бердичеві дозволяють випікати не тільки смачний, але й досить дешевий хліб.
 6. Безкоштовна доставка.
 7. 100% відповідність зразкам.
 8. Зручна форма оплати опту.
 9. Швидке оброблення замовлень.
 10. Великий асортимент хлібобулочних виробів (хліб, батони, кекси, булки, печиво, тістечка, торти), з яким можна ознайомитись, переглянувши наш каталог.

Зазвичай клієнти бажають замовити коровай не тільки на саме весілля. З ним приходять на сватання, зустрічають сватів, батьків молодих, подають після вінчання. Ну і які ж весільні ювілеї без нього!

Також хлібокомбінат пропонує купити коровай для дитячих свят: свята осені, збору врожаю тощо. Діти дуже жваво й емоційно реагують на зрозумілу їм символіку, проявляючи непідробну радість та зацікавленість.

Наш коровай на весілля ціну має привабливу та приємний смак.

Часи змінюються, змінюються технології виробництва, але справжній український хліб лишається незмінним.

Калькулятор торта
Замовити коровай

© 2020 Холдінг ”Хлібні інвестиції”. Всі права захищені.