Тістечка

Жоден святковий стіл не обходиться без «солодкої частини» з тістечками, печивом, тортом та різними напоями. Бердичівський хлібозавод спеціалізується на поставках гуртом випічки та тістечок. Якщо ви хочете для свята або власної торгової мережі тістечка купити від виробника, то на нашому сайті можете ознайомитись з великим вибором потрібної продукції.

Прекрасне поєднання смаку та зовнішнього вигляду

Часто виробники приділяють надмірну увагу оформленню, використовуючи для тістечок несмачні елементи. Для нас важливо домагатися кращого смаку та стильного декору виробів одночасно. «Цар Хліб» пропонує продукцію, для якої використовуються натуральні та якісні інгредієнти. Ми здійснюємо виробництво тістечок за відмінною рецептурою, дотримуючись гігієнічних норм і високих стандартів. Для свят, корпоративів та заходів будь-якого типу, ми готові надати тістечка на замовлення в потрібних кількостях.

На вибрані для свята тістечка ціну можна подивитися, скачавши прайс-лист безпосередньо з нашого сайту. Якщо ви плануєте весілля, ювілей організації чи іншу подію з великою кількістю гостей, буде краще задалегідь замовити тістечка від виробника в Бердичеві.

Різноманітність асортименту та можливість доставки

Якщо ви націлені на довгострокове співробітництво та хотіли б переконатися в якості нашої продукції, залишайте заявку на виїзд нашого менеджера. Він у зручний вам час проведе презентацію продукції, в ході якої:

  • ви отримаєте безкоштовний зразок товару;
  • будете сповна забезпечені всією інформацією по продукції;
  • зможете підписати вигідний договір та залишити перше замовлення.

На нашому сайті представлені заварні та пісочні тістечка, з листковим тістом та бізе. До кожного найменування з асортименту є фотографії, а при будь-яких складнощах з вибором, ви можете звернутися за консультацією. На всі питання по продукції можна отримати відповіді по телефону або через онлайн-форму на сайті. Ми можемо доставити тістечка оптом в Бердичів своїм автотранспортом. Всі замовлені вироби ви отримаєте цілими, акуратно упакованими та готовими до вживання.

Калькулятор торта
Замовити коровай

© 2020 Холдінг ”Хлібні інвестиції”. Всі права захищені.