Кекси. Мафіни

Кекси та мафіни стануть ідеальним десертом до чаю та кави. Ми пропонуємо натуральні кекси на замовлення з різними начинками, кожен зможе обрати собі смаколик до смаку. В нашому каталозі якісна випічка вищого ґатунку представлена в широкому асортименті, тож вам не буде складно замовити потрібну продукцію.

Різновиди мафінів

Слово «мафін» має кілька варіантів походження. Одна із версій стверджує, що це слово перекладається з французької як «м’який хліб». І дійсно, мафіни – це неймовірно пухка і солодка випічка. А переконатись в цьому ви можете спробувавши безкоштовний зразок.

Бердичівський хлібзавод пропонує купити мафіни оптом:

  1. Мафін з фруктовою начинкою. Родзинка цієї випічки – це ягідно-фруктовий наповнювач. Замовляйте цю продукцію напряму від виробника та оцініть її високу якість!
  2. Також можна замовити мафіни «зебра» для любителів насиченого шоколадного смаку. Задоволення – у кожному шматочку!

Ми є провідним виробником випічки в Бердичеві. Тож на сайті ви можете продивитись варіанти та обрати кращі кекси від виробника. Ми пропонуємо:

  1. Класичний «чайний» з родзинками для поціновувачів традицій. На кекси ціна є адекватною та повністю відповідає якості запропонованого продукту. Гуртом купувати значно дешевше, а смак як у дитинстві!
  2. «Цитрусові» вироби з приємним та легким присмаком фруктів. Все тому, що під час виробництва використовують натуральні цукати.
  3. «Столиця» – ці мафіни популярні у Бердичеві завдяки ванільному аромату та великій кількості родзинок. Вони апетитні та запашні.
  4. Купити кекси оптом ви можете із повноцінною начинкою – варіант шоколадних виробів з вишнями оцінять усі ласуни. Багато вишні та насичений шоколадний смак сподобаються дорослим та дітям.

Ви можете придбати невелику партію для власного споживання чи замовити випікання оптової партії солодощів для подальшого продажу.

Ми пропонуємо мафіни та кекси для найвибагливіших споживачів. Спробуйте та переконайтесь. «Цар Хліб» – це якісна випічка за доступною ціною!

Калькулятор торта
Замовити коровай

© 2020 Холдінг ”Хлібні інвестиції”. Всі права захищені.