Хліба

Відоме українське прислів’я говорить, що хліб – всьому. Так кажуть бо хлібобулочні вироби займають важливе місце в національній кухні України. Їх випікають переважно з пшеничного тіста з додаванням дріжджів, але також використовують й інші види борошна. Особливу популярність випічка набула у країнах Європи та Близького Сходу. А якщо шукаєте де можна купити хліб оптом – зробити це можна на нашому сайті.

Особливості продукції

Наш холдинг «Хлібні інвестиції» включає шість надійних компаній, які випікають смачний український хліб. Серед цих фірм «Бердичівський хлібозавод» – компанія використовує в виробництві тільки якісну та натуральну сировину, а технічне обладнання заводу відповідає високим європейським стандартам. Холдинг має власну торгову марку: «ЦарХліб» та продає товари по всій країні.

Щоб запевнитися у якості продуктів, та оцінити її смакові показники, рекомендуємо замовити безкоштовний зразок випічки. А після дегустації придбайте якісний хліб оптом в Бердичеві. Купувати товари гуртом набагато вигідніше та дешевше. Роздрібна ціна на хліб також доступна покупцям з різним рівнем достатку. Ми пропонуємо нашим клієнтам випічку різного виду та рецептури. В каталозі є хліб з пшеничного, або житнього, борошна, буханки з висівками, гречаною крупою тощо.

Чому варто замовити випічку від виробника?

Придбати хлібобулочну або кондитерську продукцію в Бердичеві варто саме у нас з декількох причин:

  • швидко реагуємо на ваші замовлення;
  • безкоштовно доставляємо товар по місту Бердичів;
  • пропонуємо опт;
  • пропонуємо зручну форму оплати;
  • надаємо можливість дегустації будь-якої випічки;
  • надаємо гарне сервісне обслуговування;
  • маємо широкий асортимент хлібобулочних та кондитерських виробів.

Щоб придбати натуральний хліб український, ціна якого є доступною, телефонуйте за вказаним на сайті номером або замовте дзвінок і ми вам зателефонуємо.

Калькулятор торта
Замовити коровай

© 2020 Холдінг ”Хлібні інвестиції”. Всі права захищені.