Батони

Батон – хлібобулочний виріб продовгуватої форми з характерними поперечними надрізами. Цей продукт користується великим попитом в нашій країні та має невелику ціну. На нашому сайті ви можете замовити, у Луцьку, батони від виробника «Теремно Хліб». Ця компанія входить до всеукраїнського холдингу «Хлібні інвестиції», який також відомий під торговельною маркою «Цар Хліб». Виробництво продуктів, на заводі фірми, проходить з використанням натуральної сировини. Упевнитися в цьому та у високій якості продукції можна замовивши безкоштовний зразок товару.

Чому варто купувати у нас?

Холдинг об’єднав у собі декілька передових українських компаній, що спеціалізуються на виробництві продуктів з борошна, кондитерських виробів, солодощів тощо. Хлібобулочні вироби, виготовленні на наших заводах, мають високий рівень якості та відмінні смакові властивості. Замовлення батонів оптом від компанії «Теремно Хліб» має наступні переваги:

  • купівля гуртом – ми, окрім роздрібу, продаємо якісні натуральні батони оптом в Луцьку, а приваблива ціна на батони в опт – це гарна нагода заощадити;
  • сервіс високого рівня;
  • безкоштовна доставка у місті Луцьк;
  • висока якість товарів;
  • безкоштовна дегустація.

Замовляйте батони та інші вироби, вже зараз. Для цього залиште заявку на нашому сайті, або зверніться за вказаними на сайті контактними даними.

Калькулятор торта
Замовити коровай

© 2020 Холдінг ”Хлібні інвестиції”. Всі права захищені.