Кекси

Для сніданку, чаювання з друзями або ж перекусу з чашкою кави, кекси є чудовим варіантом. Вони бувають з різними начинками і покриттями, в багатьох країнах кекси – це святкова домашня випічка. І якщо потрібні якісні кекси на замовлення в Луцьку, замовити їх в будь-яких кількостях ви можете на нашому сайті. Ми пропонуємо широкий асортимент якісної випічки по доступним цінам.

Які кекси ми пропонуємо на продаж?

Купити кекси оптом можна для свята або будь-якого іншого заходу, ми також відкриті для постійної співпраці з магазинами та торговими мережами. Вся запропонована нами випічка м’яка, має приємний і дуже апетитний зовнішній вигляд, а для її виробництва використовуються натуральні інгредієнти. Від компанії ПАТ Теремно Хліб для замовлення гуртом зараз представлені:

  • кекс «Цитрусовий»;
  • кекс «Родзинка»;
  • кекс «Пломбір»;
  • набір мафінів («Вівсяний», «Шоколадний», «Сніжок», «Полуничний»).

Ознайомитися з інформацією про склад, вагу і умови зберігання продукції можна на нашому сайті. На кекси ціна доступна, їх опт буде раціональний й для свят чи корпоративів. Замовити їх можна в якості подарунків або солодких доповнень до них. Продукція від «Цар Хліб» – це правильне й вигідне рішення.

Можливість регулярного постачання

Для роздрібних магазинів і кав’ярень кекси в Луцьку можуть надаватися за узгодженим графіком. Наша компанія володіє власним автопарком і всю продукцію ми надаємо без затримок. Ви можете викликати для презентації випічки нашого менеджера на зручний час. Він надасть безкоштовний зразок продукції та забезпечить всією потрібною інформацією.

Якщо вам сподобаються випічка і наші умови, ми будемо раді підписати договір на взаємовигідних умовах. Телефонуйте нам вже зараз, щоб дізнатись більше про продукцію та умови співпраці.

Калькулятор торта
Замовити коровай

© 2020 Холдінг ”Хлібні інвестиції”. Всі права захищені.