Хлiба

Хліб – мучний виріб без якого важко собі уявити сучасне життя. Його їдять майже у всіх країнах світу, та використовують як доповнення до основної страви. Здебільшого він випікається з дріжджового тіста, але можуть бути використані й інші інгредієнти. Також у виробництві часто використовують різні види борошна, що значно розширює асортимент виробів. А купити хліб оптом для власної крамниці, мережі супермаркетів чи просто для дому ви можете на нашому сайті. Ми пропонуємо різні види випічки з пшеничного або житнього борошна, що виготовляються за сучасними технологіями на добре обладнаних заводах.

Особливості нашої продукції

Український хліб, який робить компанія «Теремно Луцьк», є дуже корисним, бо виготовляється тільки з використанням якісних та натуральних продуктів. Щоб запевнитися у якості виробу, та спробувати випічку, можна замовити безкоштовний зразок хліба.

Компанія «Теремно Луцьк» входить до українського холдингу, який нараховує шість надійних компаній, включаючи «Цар Хліб», котрі випікають хлібобулочні вироби. Виробництво випічки у Луцьку відбувається на сучасному заводі з європейським устаткуванням, а ціна на хліб, зроблений на підприємстві, вигідна та доступна.

Чому варто купувати продукцію від виробника?

Зверніть увагу на декілька причин, чому слід саме в нас купувати хліб український, ціна якого вам сподобається.

  • усі наші товари є дуже якісними та смачними;
  • ми виконуємо безкоштовну доставку замовлень;
  • у нас можна купити продукцію опт, адже купувати гуртом набагато дешевше;
  • сервіс високого рівня;
  • великий асортимент товару;
  • надаємо безкоштовний зразок випічки;
  • доставляємо продукцію, котра точно відповідає наданим зразкам;
  • пропонуємо зручну форму оплати та швидке оформлення заказу;

Замовляйте якісний натуральний хліб оптом в Луцьку просто зараз. Для цього заповніть форму й замовте зворотній дзвінок, або зателефонуйте нам на за вказаним на сайті номером.

Наша головна мета полягає у тому, щоб кожен українець мав нагоду придбати якісну, смачну та корисну хлібобулочну або кондитерську випічку.

Калькулятор торта
Замовити коровай

© 2020 Холдінг ”Хлібні інвестиції”. Всі права захищені.