Кондитерські вироби

Смачні, запашні, хрусткі та ароматні! Всі ці слова характеризують наші тістечка. Спробуйте, і тоді, коли ви почуєте сполучення слів «кондитерські вироби Луцьк», у вас будуть виникати найприємніші та найсолодші асоціації з заварними тістечками або насиченим смаком свіжого печива.

Асортимент тістечок

Звичайно, важко вгодити кожному споживачеві, але ми спробували зібрати у нашій лінійці варіанти на різний смак, тож ви можете замовити вибрані кондитерські вироби оптом. В нашому каталозі кожен знайде смаколик до смаку.

Що ми пропонуємо?

  1. Якісні заварні тістечка з сирним кремом. Це чудовий продукт, у якості якого ми впевнені на 100%. Насичений смак сиру ідеально поєднується з тістом еклеру. Ці хлібобулочні вироби не просто принесуть радість та втамують голод, а й не зашкодять організму.
  2. Ще один варіант тістечок – це заварні з помадкою. Масляний крем з ароматом ванілі – це класичний варіант начинки. Ви можете замовити безкоштовний зразок та впевнитись у тому, що цей десерт не просто смачний, а й виготовлений з використанням натуральних інгредієнтів.
  3. Вічна класика – це тістечка «картопля». Згущене молоко з ванільнім присмаком робить цей десерт неймовірно ніжним, а кожен шматочок переносить думками у дитинство. Ми слідкуємо за усіма етапами виробництва, аби ці борошняні кондитерські вироби були найвищого ґатунку. Ви можете замовити в Луцьку гуртом потрібну вам партію.
  4. Ніжна та хрустка структура арахісового тістечка здивує смаком. В основі рецептури – арахіс, цукор та яєчний білок. «Цар хліб» – це відповідальні виробники кондитерських виробів в Україні, тому ми слідкуємо як за параметрами якостями, так і за смаковими властивостями продукту.
  5. Тістечко «кокосове» буде до смаку поціновувачам екзотики. У кожному шматочку ви відчуєте насичений смак кокоса. Таким печивом можна «похрустіти» у своє задоволення. Незважаючи на специфічну сировину, ціна на такі кондитерські вироби купити цілком доступна.

Замовляйте кращі кондитерські вироби в Україні від виробника. Теремно-Хліб Луцьк – це якість, перевірена сотнями задоволених споживачів. А якщо залишились питання чи потрібно замовити оптову партію продукції – телефонуйте за вказаним на сайті номером телефону.

Калькулятор торта
Замовити коровай

© 2020 Холдінг ”Хлібні інвестиції”. Всі права захищені.