Круасани "Теремно"

Свіжий круасан, чашка запашної кави чи гарячого шоколаду – це відмінний варіант сніданку або перекусу. В кафе і роздрібних магазинах сьогодні можна знайти круасани з різними начинками на будь-який смак. Такі хлібобулочні вироби доступні і дуже смачні, тому заслужено користуються великим попитом. І якщо вам потрібно натуральні та якісні круасани купити в місті Луцьк гуртом, компанія «Теремно Хліб» пропонує хлібобулочні вироби в опт та роздріб.

Наш асортимент

Ви маєте можливість вигідно замовити круасани від виробника в необхідних кількостях. Виробництво таких солодощів виконується на сучасному обладнанні та з використанням натуральної сировини. Ніжний круасан – це вже класичний сніданок, який припав до смаку жителям різних країн світу. У нашому асортименті представлені круасани з наступними начинками:

  • малинова;
  • вишнева;
  • абрикосова;
  • полунична;
  • зі згущеним молоком;
  • шоколадна.

Ми можемо постачати круасани в Луцьку одразу усіх видів або ж тільки з конкретними начинками. Які продукти входять до складу круасанів з кожним смаком ви можете подивитись на сайті. Також, щоб впевнитись у відмінній якості продукту, ви можете замовити безкоштовний зразок. Якщо товар вам сподобається, то ми підпишемо договір про його доставку.

Постійна вигідна співпраця

Круасани оптом можна замовляти для магазинів чи мереж супермаркетів, кав’ярень та інших закладів громадського харчування. Ми швидко організовуємо доставку у потрібну точку.

Телефонуйте нам вже прямо зараз для замовлення презентації продукції. Ми з радістю забезпечимо вас детальною інформацією з усіх питань пов’язаних з асортиментом продукції.

Калькулятор торта
Замовити коровай

© 2020 Холдінг ”Хлібні інвестиції”. Всі права захищені.