Короваї

Короваї в Луцьку від ПрАТ «ТЕРЕМНО ХЛІБ»

Телефон для замовлень: 050 378 47 05
Далеко не всі звичаї предків дійшли до наших днів. Однією з тих, що збереглися у сучасних українців – є традиція пекти або купувати весільні короваї. Луцьк тому слугує яскравих прикладом.

У ПрАТ «ТЕРЕМНО ХЛІБ» переконані, що звичай, пов’язаний із короваєм, ні у якому разі не можна викреслювати зі сценарію весілля. Не позбавляйте свята тієї особливої атмосфери, яку дарує ця стародавня традиція.

У сучасному світі мало хто буде пекти коровай на весілля в домашніх умовах. Але ж не так давно їх пекли виключно самотужки, власними руками. Адже з весільним хлібом пов’язано багато повір’їв, які передбачають подружнє життя молодої сім’ї. До процесу приготування не допускалися розведені, вдови, нещасні в шлюбі та бездітні жінки. Вважалося, що через випічку подружжю передається доля кухарки.

Коровай весільний прикрашається різними фігурами та візерунками. Як правило, для декору використовують залишки тіста, з якого виліплюються фігурки, наповнені особливим значенням.

Кожна прикраса щось символізує, наприклад:

 • косичка, обвиває хліб по всьому колу і служить символом сонця, обіцяє парі яскраві та чисті емоції;
 • пара лебедів – знак вірності в сім’ї, фігури повинні дивитися один на одного;
 • виноградна лоза символізує міцні відносини між подружжям та швидке продовження роду;
 • виноградні грона – символ достатку в молодій сім’ї;
 • колоски пшениці – побажання парі здорових діточок, символ родючості, землі й тепла;
 • троянда символізує любов і жіночу красу;
 • калина – ще один знак любові та добробуту в сім’ї.

Пращури намагалися максимально наповнити виріб прикрасами, вірячи, що вони дійсно подарують молодим любов, достаток і взаєморозуміння. Тому до процесу приготування долучалися далеко не всі бажаючі. А лише ті, хто сам був щасливий у шлюбі й щиро бажав того молодятам.

Ми шанобливо ставимося до українських традицій. Тому ми пропонуємо придбати весільні короваї в Луцьку від виробника.

Як і у прадавні часи, для виготовлення нашої святкової здоби використовуються тільки натуральні та якісні інгредієнти без додавання шкідливих Е-домішок.

У давнину вірили, що, чим більше коровай, тим більше щастя буде в молодих. Зараз до цього ставляться не так прискіпливо, тому вага виробу залежить цілком від побажань замовника. Наш хлібозавод реалізує продукцію масою від 1кг. Святкові вироби можуть мати декілька ярусів: нижній призначається для гостей, верхній – для молодого подружжя.

Та технології не стоять на місці, і ви можете придбати не тільки класичний короваї у Луцьку ціна якого доступна, а й весільну здобу з кремовим оздобленням та фігурками із мастики.

Така краса та смакота стане доречною не тільки на весіллі. Купити коровай у Луцьку ви можете для святкування днів народження та ювілеїв, зустрічі поважних гостей. Він стане зворушливим привітанням для вчителя або вихователя, адже хліб – це знак великої шани, поваги та любові.

Чому саме ми?

Наше підприємство є складовою потужного українського холдингу «Хлібні інвестиції». Він об’єднує декілька сучасних хлібобулочних виробництв, головна мета яких забезпечити споживача якісною продукцією, тому вони постійно розширюються, щоб охопити якомога більше населених пунктів.

Ми виготовляємо короваї на замовлення в Луцьку.

Також з нами дуже вигідно співпрацювати опту, тому що:

 • продукція, виготовлена з сировини найвищого класу;
 • прозорі умови співпраці за договором;
 • зручна форма замовлення онлайн або в телефонному режимі;
 • враховуємо побажання клієнтів;
 • сучасні лінії виробництва;
 • безкоштовна доставка оптом;
 • зручна форма оплати;
 • швидке оброблення замовлень;
 • великий асортимент, у нас можна придбати не тільки весільні короваї оптом, а й інші хлібобулочні вироби.

Ще однією причиною замовити коровай в Луцьку, буде його ціна, яка вас приємно здивує.

Святкуйте з нами, та нехай всі добрі побажання здійсняться.

Калькулятор торта
Замовити коровай

© 2020 Холдінг ”Хлібні інвестиції”. Всі права захищені.