Заварні хліба

Цей хліб довго не черствіє та має покращені смакові властивості. Родзинки додають смакові кисло-солодку цікавинку, завдяки чому випічка користується попитом серед українців На нашому сайті ви можете придбати заварний хліб оптом та оцінити усі переваги такого виду продукції.

Асортимент заварних хлібів

Якісний, а найголовніше натуральний – ці два слова найкраще описують переваги продукту. ПАТ «Теремно хліб» відповідально підходить до виробництва кожної булки, а тому, купуючи гуртом, ви можете бути впевнені у якості кожної окремої одиниці продукції. Ми пропонуємо купити заварний хліб кількох видів:

  1. «Бородинський» з житнього борошна – це справжня класика, перевірена роками. Ви можете замовити безкоштовний зразок як цього, так і іншого товару, аби впевнитись у якості продукції.
  2. Хлібці «Шведські» мають у складі ряд корисних інгредієнтів, наприклад, насіння льону, соняшника та вівсяні пластівці. Також варто спробувати хлібці «Фінські» зі сплющеним зерном. Смачніше та корисніше не знайти у всьому Луцьку, це справжній «Цар хліб»!
  3. Також ви можете замовити оптом хліби «Юріївський», «Житнє диво» зерновий теремнівський та пряно-зерновий. Любителі оригінального смаку можуть спробувати «Заварний з журавлиною». Ми пропонуємо заварний хліб, ціна якого виважена та повністю себе виправдовує.

Ми маємо власне виробництво та пропонуємо свою продукцію опт в місті Луцьк та інших містах України.

Калькулятор торта
Замовити коровай

© 2020 Холдінг ”Хлібні інвестиції”. Всі права захищені.