Сухарі панірувальні

Панірувальні сухарі широко застосовуються в кулінарії. Їх використовують для панірування котлет, м’яса, риби та кондитерської випічки. Для деяких страв використовують навіть суміші панірувальних сухарів зі спеціями або ж горіхами. Сухарі дозволяють робити страви більш соковитими та апетитними, а крім того, продукт ще й багатий на мінеральні речовини і мікроелементи. А якщо вам потрібно замовити панірувальні сухарі оптом в місті Луцьк – зробити це можна на сайті компанії «Цар Хліб».

Фасовані панірувальні сухарі

Ми пропонуємо вам продукт в упаковці 0, 200 кг – це оптимальний об’єм для використання в домашній кулінарії. Панірувальні сухарі в Луцьку є зараз в кожному продовольчому магазині. Цей продукт дуже люблять кулінари, тому що він скріплює інгредієнти та допомагає зберегти їх естетичний вигляд.

Панірування часто використовується для напівфабрикатів. Воно не дозволяє випаровуватися соку з м’яса, щоб те не стало сухим і жорстким. Завдяки паніровці, страви отримують апетитну золоту скоринку та зберігають форму.

І якщо потрібні панірувальні сухарі – ціну на придбання в опт та роздріб ви можете дізнавшись, зателефонувавши за вказаним на сайті номером телефону. Ви можете замовити якісні сухарі для роздрібного перепродажу або використання в місцях громадського харчування.

Як можна вигідно замовити продукцію?

ПАТ Теремно Хліб пропонує придбати панірувальні сухарі від виробника швидко та недорого. Ми здійснюємо виробництво сухарів для панірування з найкращої сировини. Пропонована продукція забезпечує якісну паніровку, захищаючи важливі інгредієнти страв від перегорання. Якщо вас цікавить співпраця, то ви можете отримати безкоштовний зразок продукції просто залишивши заявку на нашому сайті.

Якщо бажаєте розпочати співпрацю, зробити це можна наступним чином:

  1. Ви залишаєте заявку на виїзд менеджера зі зразком товару.
  2. Ми надаємо всю потрібну інформацію.
  3. Після узгодження всіх пунктів підписуємо договір.
  4. Залишити перше замовлення можна в день підписання договору.

Придбати панірувальні сухарі гуртом або замовити їх поставку в магазин дуже просто. Ми відкриті для співпраці і пропонуємо привабливі умови своїм майбутнім клієнтам. А якщо залишились питання чи потрібна консультація – зв’яжіться з нами зручним для вас способом.

Калькулятор торта
Замовити коровай

© 2020 Холдінг ”Хлібні інвестиції”. Всі права захищені.