Печиво

Печиво – здебільшого невеликий кондитерський виріб з тіста, в більшості випадків приправлений цукром. Існує велика кількість рецептів по виготовленню печива. Наприклад, є вироби з пісочного або житнього тіста, вівсяних пластівців, пшеничного борошна тощо. В якості начинки або декору використовують різні добавки, спеції, горішки, сухофрукти та інше. На нашому сайті можна купити печиво оптом від виробника «ПАТ Теремно Хліб» виготовлене за традиційними та сучасними рецептами. Наша компанія є частиною холдингу «Хлібні інвестиції», який має власну торгову марку «Цар Хліб».

Чому треба замовляти солодощі у нас?

Наша компанія виготовляє хлібобулочні вироби, що є одними з найкращих в Луцьку. Також звернутися до нас варто з наступних причин:

  • надаємо можливість купівлі опт, адже купувати печиво гуртом – це вигідно;
  • безкоштовно доставляємо продукцію по місту Луцьк;
  • швидко реагуємо на ваші замовлення;
  • робимо якісне печиво по ціні, що вам сподобається;
  • надаємо широкий асортимент кондитерських виробів;
  • пропонуємо зручні форми оплати.

Виробництво продукції «Теремно Хліб» проводиться на заводах з сучасним обладнанням, під керівництвом досвідчених фахівців. Підприємство використовує тільки якісну сировину. Ви маєте можливість переконатись у цьому, та оцінити якість продукції, замовивши безкоштовний зразок будь-якого виробу. Після дегустації можете придбати натуральне печиво оптом в Луцьку.

Вибирайте солодощі до смаку та замовляйте їх просто зараз. Не зволікайте!

Щоб замовити кондитерські вироби від надійних виробників, достатньо залишити онлайн-заявку на нашому сайті або зателефонувати за вказаним номером телефону.

Калькулятор торта
Замовити коровай

© 2020 Холдінг ”Хлібні інвестиції”. Всі права захищені.