Пряники

Пряники – це традиційні святкові кондитерські вироби, які випікаються зі спеціального солодкого тіста. Сьогодні можна знайти пряники з різними смаковими добавками, спеціями та декоративним покриттями. Вони бувають різноманітних форм та їх дуже часто використовують в якості солодких подарунків. Ми пропонуємо пряники на замовлення різних розмірів з красивим оформленням.

Наш асортимент

Наша випічка має презентабельний апетитний вигляд та відмінні смакові якості. Пропонована продукція відповідає всім стандартам якості, тому що виробляється з суворим дотриманням технологій. Купити імбирні пряники від «Цар Хліб» на нашому сайті ви можете в професійній упаковці, яка добре захищає вироби від псування. На наші імбирні пряники ціна прийнятна, зараз у нас в каталозі запропоновані наступні варіанти продукції:

  • «Луцький сувенір»;
  • «Волинський сувенір»;
  • «Казкова ялинка»;
  • «Зимова хатинка»;
  • «Подарунковий»;
  • «Казковий»;
  • набір пряників «Казковий».

Вироби відрізняються вагою, оформленням та смаком начинки. Знайти інформацію про пряник кожного типу можна на сайті. Натуральні і якісні пряники оптом в місті Луцьк можна замовити в будь-яких кількостях. Така випічка буде чудовим вибором для свята, замовити гуртом у фірмовій упаковці її можна і для використання в якості солодких призів та частування на святах та корпоративних заходах.

Пряники і інша якісна випічка в магазини

Якщо ви вибираєте випічку для кафе чи магазину, то можете замовити її виробництво в Луцьку на постійній основі. «Теремно Хліб» пропонує пряники від виробника з натуральних інгредієнтів. Така випічка неодмінно припаде до смаку не лише вам, а й вашим клієнтам.

Як розпочати співпрацю з нами?

  1. Залиште по телефону заявку на приїзд нашого менеджера та безкоштовний зразок представленої продукції.
  2. Після надання всієї необхідної інформації, консультації і обговорення умов ми підпишемо з вами взаємовигідний договір.
  3. Першу партію продукції ви зможете замовити вже з першого дня підписання договору.

Доставка випічки може здійснюватися для вас в конкретні дні тижня, графік і час ми узгодимо в індивідуальному порядку. Для розвезення товарів у нас є власний автопарк, наша доставка безкоштовна і цілодобова. Отримувати потрібну продукцію ви будете цілою, свіжою та завжди вчасно.

Калькулятор торта
Замовити коровай

© 2020 Холдінг ”Хлібні інвестиції”. Всі права захищені.