Лаваші

Ми пропонуємо купити лаваш оптом в онлайн-режимі. Виготовлені за класичною рецептурою, лаваші з нашого каталогу стануть прекрасною основою для страв або замінять хліб під час трапези. Наші продукти мають дві основні переваги – якість та натуральність.

Які вироби ми пропонуємо?

В Луцьку ви не знайдете смачнішого лавашу, виготовленого з дотриманням усіх норм харчової промисловості. Ви можете одразу замовити гуртом велику партію продукту. Якщо маєте сумніви, то їх з легкістю розвіє безкоштовний зразок, який допоможе оцінити смакові якості лавашу.

Ми пропонуємо декілька варіантів такого вибору:

  1. «Класичний». Його виробництво включає в себе застосування лише трьох інгредієнтів – борошно вищого ґатунку, вода та сіль. Ви можете замовляти лаваші від виробника та не сумніватись в їх натуральності.
  2. «Вірменський» від ПАТ Теремно хліб точно відтворює смак оригінального лавашу та виготовляється за аутентичним рецептом. Він може бути як доповненням до страви, так і повноцінною її частиною.

На лаваш ціна є практично сталою, тож не дивно що цей продукт є популярним у Луцьку серед споживачів. Обирайте якість, натуральність та смак! Обирайте «Цар Хліб»!

А якщо залишись питання – зв’яжіться з нами зручним для вас способом.

Калькулятор торта
Замовити коровай

© 2020 Холдінг ”Хлібні інвестиції”. Всі права захищені.